Ödüllerimiz 2009 Aygaz Faaliyet Raporu’na LACP’de 3 Ödül Birden

Demirbağ Yayın ve Tasarım Aygaz için hazırladığı 2009 Yılı Faaliyet Raporu ile ‘League of American Communications Professionals’ın (LACP) düzenlediği 2009 Vision Awards’da iki platin ve bir altın ödüle layık görüldü. Şirket faaliyet raporlarının değerlendirildiği en itibarlı yarışmalardan biri olarak kabul edilen LACP Vision Awards’a 25 ülkeden 4 binin üzerinde firma başvurdu. Aygaz ile beraber, ‘dünya çapında’ ve ‘Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde’ olmak üzere “En İyileştirilmiş Faaliyet Raporu” kategorilerinde iki Platin ödül aldık. Ayrıca, “Enerji-Petrol ve Gaz ile Tüketilebilir Yakıtlar” kategorisinde de Altın Ödül’ün sahibi olduk.

Rapor, yaratıcılık, rapor kapağı, raporun anlatımı, finansal verilerin sunumu, hissedarlara mektup ve mesajın netliği konularında 10 üzerinden 10 puan aldı. İlk izlenim olarak 30 üzerinden 29, bilgiye erişilebilirlik konusunda ise 10 üzerinden 9 puan alarak 100 üzerinden 98 puana ulaştı. Bu puan ile iki “Platin” ve bir “Altın” ödül almaya hak kazandık. Bu sonuçlarla Aygaz ve Demirbağ olarak, dereceye giren ilk 100 firma arasına girmeyi başararak 34. sırada değerlendirildik.

LACP Sorumlu Müdürü Christine Kennedy, Aygaz’ın faaliyet raporuyla ile ilgili şunları söyledi: “Çalışmayı genel itibarıyla olağanüstü bulduk. Bu yılki çalışmayı gerçekleştiren tüm ekibi kutluyoruz. Söz konusu çalışmayı, en iyi faaliyet raporlarından biri olarak değerlendiriyoruz.”

Ödül ile ilgili ayrıntılı bilgi için: www.lacp.com/2009vision/competition.html
Aygaz’ın 2009 Faaliyet Raporu’nuwww.aygaz.com.tradresi üzerinden inceleyebilirsiniz.